Країни і міста
Русский
Українська

Дніпро | Відпочинок у Дніпрі

 
Где жить ()
Где поесть ()
Чем заняться ()
 
 
Нажмите для отображения обьектов, расположенных близко друг к другу.
 
 
Где жить: Дніпро
 

Про місто

Дніпро великий промисловий і діловий центр України.

Не дивлячись на те, що Дніпро вважається третім по населеності містом України - площа зелених насаджень на одного жителя тут найбільша в Україні.

Дніпро - один з мегаполісів України, що найактивніше розвиваються. Місто росте і хорошіє з кожним днем. Швидкими темпами йде реставрація старих будівель і споруд і будівництво нових, зьявляються нові мікрорайони з супутньою інфраструктурою, прокладаються нові транспортні магістралі. У місті відкриваються сучасні торгові і ділові центри, кінотеатри, місця відпочинку.

У Дніпрі знаходиться щонайдовша набережна в Європі.Найвідоміше і найулюбленіше місце відпочинку в місті це Катеринославський бульвар, який отримав назву «Новий Арбат» з численними торговими центрами, кафе і ресторанами. Головна прикраса бульвару - алея з фонтанів. Брущатка, вогні вітрин і «арбатські» ліхтарі доповнюють європейську зовнішність Катеринославського бульвару.

Відпочинок у Дніпрі це відвідини численних визначних памьяток, знайомство з якими дозволить дізнатися про цікаву історію міста.

Для любителів активного відпочинку в Дніпрі є всі умови. Справжнім центром розваг є Монастирський острів, який користується популярністю у городян і гостей міста.

На Монастирському острові розташований міський пляж. Це впорядкована зелена зона відпочинку. Тут працюють кафе, ресторани, атракціони, водна станція, зоопарк, виставка риб в будівлі Акваріуму, організовані катання на конях для дітей і дорослих.

Подождите идет загрузка...
Лучшие цены на сегодня
 

Чем заняться

 

Фото

Фотографії (фото) Дніпра Фотографії (фото) Дніпра Фотографії (фото) Дніпра Фотографії (фото) Дніпра Фотографії (фото) Дніпра Фотографії (фото) Дніпра Фотографії (фото) Дніпра

Погода у Дніпрі
Сегодня:

-12...-9

Завтра:

1...2

Погода на 4 дні
 
Відгуки
Світанок (Рассвет)
Куди йдемо - на світанок або на схід з таким сервісом ?

Відгуки стосовно готелю "Світанок" (Рассвет), що у місті Дніпропетровськ! Перше, що вражає - мова спілкування на рецепції - лише російська бо жодно...

 
Рыба Андрей
Кража из сейфа

Милое антикафе, интересные посетители. Удобное расположение, хостел находится в центре. Больше хорошего особо сказать нечего...

 
Світанок (Рассвет)
Погравилось!

Мне все понравилось! Персонал вежливый, люди живут дружные. Все чисто, уютно и комфортно! Так держать и дальше!!!

 
 
 
 
 
 
Погода в Україні Цікаві місця України Онлайн бронювання готелів
Незабаром. Просування готелів Рекламодавцю Вебмастеру Вхід для готелів Map
Копіювання матеріалів з даного сайту допускається тільки з письмового дозволу редакції
© 2019 nezabarom.ua
Всі права захищені